18 км від Києва
Каскад власних джерельних озер
Соціальна та інженерна інфраструктура
Охорона та служба експлуатації

Екологія

Екологія

  Висока якість життя неможлива в екологічно неблагополучному середовищі. 

  Не зважаючи на те, що ділянка, на якій планувалось розмістити котеджне містечко, з одного боку межує з Ворзелем, а з іншої – з Бучею, загальновідомими курортними зонами, перш ніж починати будівництво, були проведені аналізи води, грунту, повітря, виміри радіаційного фону, шумового навантаження і інфразвуку.

  Всі висновки Київської обласної санітарно-епідеміологічної станції позитивні і підртверджують можливість будівництва житлових будинків на обраній ділянці. А джерельна вода в струмку, яка живитиме озера, навіть придатна для пиття!

   Тому ми можемо з впевненістю стверджувати, що Ви і Ваші діти будете дихати чистим повітрям і купатися в чистій воді.

 ВИСНОВКИ

  1. Київська обласна СЕС. Протокол №21 обстеження води, 06.02.2008г. «Проба води відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм, вода придатна для нецентралізованого господарсько-питного водопостачання».

  2.  Київська обласна СЕС. Протокол №04-08 санітарно-дозиметричних вимірів, 04.02.2008г. «На обстеженій ділянці під будівництво на території Міроцкого сільської ради Києво-святошинського району, Київської області немає необхідності проводити протирадіаційні заходи, оскільки при обстеженні ділянки не зареєстровані рівні потужності експозиційної дози (МЕД) зовнішнього гамма-випромінювання, які перевищують середній показник МЕД на території Київської області. За радіаційними показниками обстежена ділянка придатна до використання».

  3. Київська обласна СЕС. Протокол №22-26, №27-31, №32-36 відбору і дослідження проб грунту, 08.02.2008г. «Проби грунту відповідають вимогам СанПіН в 42-128-4433-87 і вимогам «ГДК хімічних речовин в грунті» №3210-85 за змістом міді, цинку, свинцю, нікелю».

  4.  Київська обласна СЕС. Протокол №7 проведення дослідження шумового навантаження і інфразвуку, 04.02.2008г. «Дослідження рівнів шуму свідчать: рівні звукового тиску Lекв і Lмах в дБА на території ділянки під забудову за адресою: Київська область, Києво-святошинський район, з.Мироцкое не перевищують гранично допустимого рівня в приміщеннях житлових і суспільних будівель і на території житлової забудови №3077-84».

  5.  Київська обласна СЕС. Протокол №33/1 - Протокол №33/15 дослідження повітря населених місць, 04.02.2008г. «Максимально разова концентрація вуглекислого газу, пил, двоокису азоту і двоокису сірки не перевищує ГДК згідно «Державних санітарних правил охорони атмосферного повітря населених місць», ДСП – 201-97.

© 2017 Котеджне містечко Азур. Дизайн WarpTheme